Poznajmy się!

Cześć!

Jestem Ewelina haftuję imiona, dedykacje i wiele rzeczy, które przychodzą mi do głowy. Wszystko na ręcznikach, które możesz u mnie zamówić i wręczyć je w prezencie swojej ukochanej osobie. Pomogę Tobie rozwiązać problem jakim jest poszukanie pomysłu na prezent. Uważam, że prezenty personalizowane są nie tylko oryginalne ale przede wszystkim wartościowe. Dlaczego? Ponieważ w prosty sposób możesz wyrazić swój szacunek i wdzięczność osobie, na której Tobie zależy, pokazując, że jest dla Ciebie ważna i że ją doceniasz.

Z własnego doświadczenia wiem, że im bardziej nam na kimś zależy i im bardziej kochamy tą drugą osobę, tym bardziej martwimy się o to, aby znaleźć taki prezent, który będzie właściwy, unikatowy, idealny. Więc dlaczego nie postawić na personalizowane prezenty dopasowane do konkretnej osoby?

 

Jakie były początki?


Początki mojej przygody z haftami były banalnie proste. Moja podróż rozpoczęła się wiele lat temu od nawleczonej na igłę nitki muliny i kawałka płótna w ręku. Tak powstał mój pierwszy haftowany obraz (który niestety zaginą w niewyjaśnionych okolicznościach 😉). Zajęcie, dla niektórych żmudne , ale nie dla mnie. To były początki.

Teraz dzielę się swoim talentem z innymi i dla nich maszynowo haftuję ręczniki i tworzę kompozycje takie jak torty z ręczników, figurki czy kosze prezentowe. Zamieniam zwykłe, niepozorne ręczniki w małe dzieła sztuki dając im nowy, wyjątkowy wymiar. Doradzam niezdecydowanym osobom w wyborze odpowiedniego haftu na prezent, podpowiadam najlepsze rozwiązanie, a także, po konsultacji z zainteresowaną osobą, wykonuję zlecenia na hafty indywidualne.

Najczęściej zwracają się do mnie osoby poszukujące oryginalnych prezentów, bo zależy im na indywidualności i robiącym oszałamiające wrażenie efekcie. Niezależnie czy wybierają się na ślub, jubileusz, urodziny, chrzest czy baby shower, znajdą to czego poszukują. Jeśli jesteś jedną z nich śmiało zapraszam do kontaktu ze mną. Właśnie z tą myślą, gotowych do wręczenia personalizowanych prezentów, powstał sklep hafty OK! Znajdziesz w nim stale rosnącą galerię haftów. Możesz wybrać od pojedynczego ręcznika z imieniem po kosz wypełniony po brzegi ręcznikami z haftowanymi motywami, imionami lub sentencjami. Jeśli zależy Tobie na czasie, bo jak wiadomo czas jest cenny, możesz skorzystać z przesyłki prezentowej i zlecić mi wysłanie zakupionego przez Ciebie ręcznika pod wskazany adres, do wybranej przez Ciebie osoby.

Haftowane prezenty ślubne, prezenty na chrzest i… praktycznie na każdą okazję są moją specjalnością, którą uwielbiam ponad wszystko. W rzeczywistości zajmuję się jeszcze tworzeniem opisów produktów, odpisywaniem na mejle, pakowaniem i wysyłaniem przesyłek, obsługą mediów społecznościowych i wieloma innymi sprawami, które same się nie zrobią 😉 Zajmuję się również fotografią na potrzeby własne. Zdjęcia haftowanych ręczników, które oglądacie na stronie, blogu czy social mediach są mojego autorstwa.

Tak wygląda moja praca. Uwielbiam ją.

 

Zapraszam Cię serdecznie do miejsca pełnego uroku i kolorów.
Zaprojektujmy wspólnie Twój wymarzony haft

haftyok ewelina chmielnicka

 

 

P.S. Wręczać prezenty osobie, na której nam zależy to najpiękniejsze uczucie. Radość tej chwili jest przeogromna... Prawda?

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl