Pytania i odpowiedzi

pytania i odpowiedzi sweetapaszka.pl

W tym miejscu postanowiliśmy zebrać wszystkie powtarzające się pytania, które do nas kierujecie. Mamy nadzieję, że informacje tu zawarte rozwieją wasze wątpliwości i znajdziecie potrzebne informacje. Lista pytań na bieżąco jest aktualizowana, ale jeśli zdarzyło by się, że jednak nie znaleźliście tutaj potrzebnej informacji wystarczy do nas napisać. Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.

1. Czy mogę zamówić apaszkę dla yorka?

Oczywiście. Apaszki dla psów szyte w naszej pracowni pasują zarówno na małe pieski, średnie jak i duże. Dostępne rozmiary apaszek: XXS-3XL. Szczegóły rozmiarów dostępne są w opisie na karcie produktu. Dla ułatwienia każde oznakowanie rozmiaru podane jest również w centymetrach.

2. Jak wybrać odpowiedni rozmiar bandany dla psa?

Aby bandana dla psa była dobrze dopasowana w pierwszej kolejności należy zmierzyć obwód szyi pieska i potem z tabeli rozmiarów wybrać odpowiednią wielkość między XXS-3XL. Ważne: mierząc szyję pupila nie doliczaj dodatkowych centymetrów.

3. Z jakiej tkaniny uszyte są apaszki?

Apaszki uszyte są z tkanin bawełnianych oraz tkanin grubszych będących mieszanką poliestru i bawełny. Te ostatnie są odporne na przetarcia, mniej się gniotą i są stabilne co oznacza, że nie mają tendencji do rozciągania się (podczas należytego użytkowania).

4. Jak zapinane są apaszki?

Apaszki zapinane są na rzepy. Ich odpowiednia długość umożliwia swobodne zapinanie i regulowanie do odpowiedniej wielkości w obwodzie szyi psa. 

5. Czy mogę poprosić o imię mojego pieska na apaszce?

Oprócz apaszek kolorowych, wzorzystych możesz zamówić również personalizowane apaszki. Personalizacja to imię Twojego pupila, ale również dedykacja lub inne teksty, które chcesz umieścić na apaszce (kocyku czy poduszce). Zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć własny pomysł dlatego udostępniliśmy możliwość składania zamówień indywidualnych. Tutaj przeczytasz więcej na ten temat.

6. Czy mogę zamówić apaszkę/kocyk/poduszkę z większą ilością tekstu, a nie tylko z imieniem?

Jeżeli chcesz, aby poza imieniem i motywem były wyhaftowane dodatkowe wyrazy jest to możliwe. Skontaktuj się z nami w tej sprawie za drogą pisemną: sklep@sweetapaszka.pl lub formularz kontaktowy tutaj

7. Gdzie znajdę szczegóły dotyczące zamówień indywidualnych?

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące składania zamówień indywidualnych opisane są tutaj

8. Czy mogę zobaczyć wizualizację apaszki/kocyka/poduszki przed jej zakupem?

Kiedy już zdecydujesz się na konkretny model apaszki/koca/poduszki możesz poprosić o wizualizację produktu. Biorąc pod uwagę wszystkie wybrane przez Ciebie parametry stworzymy graficzną wersję produktu i wyślemy ją e-mailem.

9. Czy wszystkie apaszki są zapinane na rzep?

Większość dostępnych apaszek jest zapinana na rzep. Jednak mamy dostępną wersję bandan na obrożę. Występują w kształcie trójkąta i mają uszyty specjalny tunel przez który bez problemu przełożysz obrożę.

10. Wysyłacie próbki tkanin?

Jeżeli przed zakupem chcesz dotknąć i fizycznie zobaczyć tkaninę z jakiej będzie wykonana apaszka/koc/poduszka zamów próbki tkanin. Otrzymasz dostępną paletę wybranego rodzaju tkanin. 

11. Nie ma produktu w potrzebnym rozmiarze - co mam zrobić?

W sytuacji gdy potrzebujesz produkt (apaszkę, koc, poduszkę) w innym rozmiarze niż dostępne wystarczy, że napiszesz do nas w tej sprawie. Wspólnie ustalimy szczegóły. Dane kontaktowe sklep@sweetapaszka.pl

12. Pakujecie prezentowo produkty?

Tak. Pakujemy prezentowo produkty. Dzięki temu otrzymasz gotowy do wręczenia prezent.

13. Z czego uszyte są koce i poduszki (zestawy) dla psów?

Większość kocyków i poduszek szyta jest z polaru. O rodzaju dzianiny informujemy w opisie każdego produktu. 

14. Czym wypełniona jest poduszka?

Poduszki wypełnione są kulką silikonową. Jest to antyalergiczne, sprężyste wypełnienie. Poduszka jest elastyczna i nie odkształca się. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl